Potešenie z hrania - Kreslenie.

Ako zabaviť dieťa.

Hoci moderné technológie prinášajú lákadlo v pohode jednoduchého zabavenia detí a televízia vysiela dostatok rozprávok, stále sa jedná iba o pasívnu formu učenia, ktorá zdravému vývoju dieťaťa skôr ubližuje, než by mu prospievala.

Preto radšej veďte svoje dieťa k aktívnemu tvoreniu, podnecujte jeho fantáziu, stimulujte všetky zmysly, cez ktoré jeho telo dostáva dostatok potrebných impulzov pre rozvoj. Vo výsledku dieťa nielen spoľahlivo zabavíte, ale zároveň vytvorí rad vecí, ktoré jemu i Vám urobia radosť a nevytratí sa tak rýchlo, ako pri vypnutí multimediálneho zariadenia.

Kresliť s dieťaťom môžete vonku aj vnútri, skrátka za akéhokoľvek počasia. Skvele Vám k tomu poslúži chodník, tabuľa, múr, nekonečná rolka papiera aj obyčajné listy. Vaše batoľa tak prirodzene prejde od kreslenia prírodnými materiálmi, napr. púpavou, k výtvarným potrebám, čím urobí veľký krok do farebného sveta fantázie.

TIP KOH-I-NOOR HARDTMUTH: Zvoľte potreby, ktoré sa budú dieťaťu vďaka ich vlastnostiam príjemne používať. Nech mu dáte voskovky, vysúvacie pastelky Scala, trojhranné pastelky Triocolor, plastové pastelky Plasticolor či chodníkové kriedy, pokiaľ sa s nimi bude cítiť fajn, začne vytvárať svoj vlastný svet farieb a fantázie, kam sa bude rado vracať.

Navštívte náš e-shop.

Viac ako 3 000 produktov pre vaše kreatívne tvorenie.

Nájsť najbližší obchod.

Vďaka širokej sieti vlastných predajní to k nám nemáte ďaleko. Objavte najbližší obchod KOH-I-NOOR HARDTMUTH!